Протестувальники з Олександрівки та Яблунівки намагалися звернути увагу влади на бездоріжжя у їхніх селах

Поділитись

Днями при в’їзді до Хуста перед річковим мостом кількасот жителів Хустщини перекрили дорогу державного значення «Рогатин – Хуст». Протестувальники, серед яких були в основному  жителі сіл Олександрівка та Яблунівка, таким чином вимагали у районної влади звернути увагу на плачевний стан доріг у їхніх селах.

 Учасники мітингу в розмові з нашим кореспондентом повідомили, що до такого радикального кроку їх спонукала відсутність хоча б ямкового ремонту доріг у їхніх населених пунктах протягом останніх 30 років! Люди розповідають, що  часто трапляються випадки, коли люди помирають через те, що не встигла вчасно доїхати швидка чи пожежна машини.

У результаті п’ятигодинного блокування дороги при в’їзді в м. Хуст утворилися кілька кілометрові затори. Мітингувальники ж ходили пішохідним переходом, таким чином, блокуючи рух. Кожні 20 хвилин вони пропускали 2-3 транспортні засоби.

Зрештою, до учасників акції прийшли представники місцевої влади і запросили їх на перемовини до Хустської райдержадміністрації. Як нам стало відомо зі слів протестувальників, у РДА пообіцяли найближчим часом відшукати кошти на проведення хоча б поверхового ремонту вулиць у Яблунівці та Олександрівці.

Вл. інф.

Поділитись