В Ізі відновлять дитсадок

Поділитись

У селі Іза, що на Хустщині, вже десятки років гостро стоїть питання будівництва дошкільного навчального закладу. Чекають на відкриття дитячого садочку дітки та матусі у рідному селі вже майже 20 років.

Не таємниця, що дітлахи змушені відвідувати ДНЗ у Хусті та сусідніх селах. Щодо самої будівлі, то тут за останні роки збудували «коробку», встановили пластикові вікна, зробили сучасний дах, перекриття. При розробці проекту дотримувалися тільки сучасних тенденцій. Однак, щоб роботи всі були завершені та ДНЗ введено в експлуатацію потрібне фінансування у сумі 24млн. грн. Тож, щоб зрушити дане питання з «мертвої точки», сільський голова В.В.Томищ активно працює у цьому напрямку.

Відтак депутат Закарпатської обласної ради Василь Якубець, Ізянський сільський голова Василь Томищ,депутат Хустської районної ради Василь Кемінь та небайдужі мешканці села зустрілися з в.о.головою Закарпатської ОДА Олексієм Гетманенко, щоб продовжити реконструкцію дитячого садка. При зустрічі в.о. голови ОДА було представлено проектно-кошторисну документацію з позитивним висновком експертизи та гарантійний лист Ізянської с/р, щодо співфінансування даного об’єкту у сумі 4млн.гр. у разі включення його у перелік об’єктів які будуть фінансуватися за рахунок коштів програми Державного фонду регіонального розвитку.

Сам Олексій Гетманенко зазначив, що теж зацікавлений у найшвидшому завершенні будівництва ДНЗ, адже масштаби робіт, які уже втілені у життя, великі. Пообіцяв — днями питання розгляне відповідна комісія. Колишнє обласне керівництво свого часу теж бачило перспективу у виділенні коштів на реконструкцію даного об’єкту. Сподіваємось, що наразі вже нічого не буде заважати тому, що кошти з боку держави таки будуть, бо ж дітки чекають!

 

Поділитись