Як містом над Тисою Діди Морози їздили

Поділитись

Близько двох десятків велосипедистів, переодягнувшись у новорічні костюми або ж просто прикрасивши свої велосипеди новорічною атрибутикою, проїхалися  12 січня центральними вулицями міста.

Традиційно – ось уже восьмий рік поспіль – ексклюзивний велопробіг Santa Bike Fest, у якому, до слова, міг взяти участь кожен охочий, організовано ГО “Велооб’єднання”.

У такий спосіб любителі велоспорту привітали своїх земляків із новорічними та різдвяними святами, подарували радісні емоції та вкотре наголосили на важливості здорового способу життя.

Стартував велопробіг із Майдану Незалежності біля головної зеленої красуні міста.

Велопробіг  – традиція, започаткована вісім років тому. Акцент робимо не на кількості учасників, а на заряді емоцій.  Головна мета акції –  підняти настрій хустянам та гостям міста в період зимових свят і, звісно ж, пропаганда активного та здорового способу життя”, – поділився з “Карпатським об`єктивом” один із незмінних організаторів заходу Андрій Козир.

Хоча маршрут зимового велопробігу був символічним – вулицями міста, однак емоції від короткої мандрівки на двоколісних у колі друзів та однодумців він таки подарував.

Відрадно, що до ексклюзивної зимової акції долучаються цілими родинами. Так, Олександр Новак разом із дружиною Мар`яною та синочком Юрієм є постійними учасниками Santa Bike Fest . Кажуть, це вже стало своєрідною традицією для їхньої спортивної сім`ї.

“Спочатку я сам брав участь у зимовому заїзді, однак наступні роки залюбки приєдналися дружина й син. Нам подобається разом бути в русі, відчувати емоції від здорового та активного дозвілля. Вважаю, що подібні заходи мають дуже хорошу мету – популяризують здоровий спосіб життя і дарують людям приємні емоції, хороший настрій, тому завжди  закликаємо друзів та знайомих долучатися. Загалом ми – спортивна сім`я. Окрім велоспорту, захоплюємося мандрівками в гори. Цього року плануємо підкорити вершину Піп Іван”, – поділився враженнями учасник велопробігу Олександр.

За матеріалами «Голосу Карпат»

Поділитись