Керівником Закарпатської митниці може стати одіозний Дужар Томас

Поділитись

Керівником Закарпатської митниці може стати одіозний Дужар Томас

Як стало відомо із інсайдерських джерел майбутнім керівником Закарпатської митниці Держмитслужби може стати колишній її працівник Томас Дужар (на фото), кандидатуру якого, просуває в підсилення чинному очільнику Закарпатської митниці Орест Фірманюк.

Сам Томас похизувався в своєму оточенні, що вже пройшов всі необхідні співбесіди і питання вирішене.

Дужар Томас Ігорович, 1986 року народження, після закінчення навчання в УжНУ в 2009 році був прийнятий на роботу в Виноградівську митницю, працював на інспекторських посадах на митних постах: Виноградів, Мукачево та Батєво до 2015 р., з 2015 р. очолював підрозділи на митних постах Лужанка та Чоп-залізничний.

Впродовж служби в митних органах неодноразово притягувався до дисциплінарної відповідальності за порушення службової дисципліни. Звільнився з митниці на початку 2016 року за угодою сторін.

Являється автором багаточисельних схем з контрабанди товару на в’їзд в Україну та перевезення цигарок на територію Угорщини через КПП «Лужанка»:

В 2019 році Томас Дужар встиг засвітитися кандидатом на посаду третього секретаря Посольства України в Угорщині, кандидатом на посаду провідного спеціалісту відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації (переможець конкурсу), а також Головою окружної виборчої комісії N73 (Виноградів).

Що розповіли нам про Дужара його колишні колеги митники:

⁃ Нахабний, самовпевнений молодик, який завжди шукав пригод собі на дупу … і таки знайшов. Звільнений у 2016 році за незаконний пропуск товарів. Справу швидко замнули, бо він погодився власноручно написати заяву за власним бажанням.

⁃ Наполегливий, цілеспрямований по принципу «вижу цель — не вижу препятствий»

⁃ Пригадую випадок коли він працював на внутрянці Берегова, тоді про його злочинні дії повідомили митні брокери, вказали про вимагання хабаря в анкеті анонімного опитування і проставили відтиск брокерської печатки. Була службова перевірка, але у його батька завжди були хороші зв’язки в СБУ і звісно вона закінчилися нічим.

⁃ Хтось його постійно витягував із халеп, в які він часто влазив, більше того йому допомагали і по кар’єрній драбині просуватися — обіймав посаду старшого зміни на Лужанці, звідти його і звільнили після чергового зальоту. Працював у зв’язці із колишнім начальником митного поста Лужанка Борисом Фетьком, якого так само звільняли декілька разів з митниці.

Головним лобістом кандидатури Томаса Дужара в Держмитслжбі виступає кум контрабандиста Ореста Фірманюка та по сумісництву керівник митного Департаменту Анатолій Сербайло, який до цього активно лобіював кандидатуру нинішнього керівника Закарпатської митниці Віктора Івануса.

Закарпатська правда

Поділитись