Місцеві комунальники переконують, що готові до подальших снігопадів

Поділитись

Зима цьогоріч прийшла вчасно, порадувавши снігом та морозами. Діти раділи, а для комунальників додалося роботи. Щоб легко було пересуватися центральною частиною міста, тут із лопатами працювало кілька осіб. А як очищали інші вулиці міста та чи забезпечені всім необхідним, намагаємося дізнатися у самих комунальників, а в перехожих — як вони оцінюють їхню роботу.

Комунальні служби Хуста готуються до зими заздалегідь. Принаймні, так запевняє начальник управління житлово-комунального господарства Хустської міської ради Орест Бойко.

– Техніка готова, також заготовлена частина солі, піску та відсіву й піску (250 тон) та паливно-мастильних матеріалів. Підприємство «Реклама-Хуст», яке відповідає за центральну частину міста, теж забезпечене підсипними матеріалами. Думаю, зима мине для нас добре, — зазначив пан Орест.

Попередньо в управлінні житлово-комунального господарства створили комісію та перевірили справність машин. Відтак, уже при першому снігопаді спеціальні служби виїдуть на вулиці міста, запевняють у ЖКГ.

Перший сніг випав… Хоч опади й не принесли великих незручностей, проте хустяни кажуть, що комунальні служби були не готовими до початку зими.

– Слизько було йти. Хоч сніг випав і невеликий, але незручності він таки викликав. Не бачила, щоб тротуари посипали сіллю, – каже одна з перехожих.

– Сьогодні ходила до районної поліклініки. Там взагалі стан дороги жахливий. Тротуар слизький, а дорога в суцільних ямах. Треба з цим щось робити, – каже хустянка пані Тетяна.

Інші мешканці запевняють, що прихід зими приніс їм задоволення і незручностей щодо прибирання снігу вони не відчули. Тай випав він – невеликий і вже майже розтанув.

До слова, з настанням першого снігу на Хустщині зафіксували дві аварії. Одна ДТП сталася на відрізку «Мукачево-Рогатин» між Хустом та Рокосовом. А в селі Крива мікроавтобус не впорався з керуванням і протаранив будинок. Причиною таких ДТП, а ще вуличного травматизму нерідко стають нечищені дороги та літня гума. Тому в поліції звертаються до всіх водіїв із проханням змінити гуму з літньої на зимову, знизити швидкість руху та посилити увагу при водінні.

Анна Перец

Поділитись