Суперкубок 2017 року виграла команда ФК «Чертеж»

Поділитись

29 жовтня на стадіоні «Карпати» відбувся футбольний матч між чемпіоном району 2017 року «Оболонь-2» та переможцем кубка району 2017 року ФК «Чертеж».

У середині першого тайму гравець команди «Чертеж» Михайло Сарай відкриває рахунок матчу. На перерву після першого тайму команди пішли з рахунком 1:0. У середині другого тайму гравець команди «Оболонь» Михайло Шеверя зрівняв рахунок. До кінця матчу рахунок не змінився. Арбітр матчу Василь Цифра призначав післяматчеві пенальті для виявлення переможця. З рахунком 4:1 перемогу здобула команда ФК «Черетж». Їм і вручено суперкубок 2017 року.

4-5 листопада у селі Сільце чемпіон району ФК «Оболонь» гратиме у зональних змаганнях серед чемпіонів району. У ті ж дні село Рокосово буде приймати також зональні змагання даного рангу. ФК «Рокосово» візьме участь у даних змаганнях як срібний призер чемпіонату району 2017 р. Побажаємо нашим командам успіхів у даних змаганнях.