У Хусті від вибуху невідомого предмета постраждало троє дітей

Поділитись

Інколи підозрілі знахідки можуть стати смертельно небезпечними. На таку днями натрапили троє дітей. Та замість того, щоб попередити дорослих, вирішили її дослідити. Що з цього вийшло, з’ясовувала кореспондент «Нарцисової Долини».

Трагедія сталася в Хусті просто посеред вулиці 15 жовтня близько 18 години. Троє дітей: хлопчики 11-ти та 10-ти років та семирічна дівчинка виявили на дорозі незрозумілий пристрій, схожий на кулькову ручку. Від залізного пристрою відходили два дроти синього та жовтого кольорів. Діти вирішили приєднати до нього батарейки. Пристрій вибухнув у руках одного з хлопчиків. Згодом приїхала швидка та забрала дітей до Хустської райлікарні. Медики про інцидент повідомили правоохоронців.

У медзакладі, куди доставили потерпілих, нам повідомили, що двох із них госпіталізовано в травматологічне відділення, наразі вони у задовільному стані, їхньому життю нічого не загрожує. Внаслідок вибуху діти отримали множинні осколкові поранення. Ще одного хлопчика, у руках якого й вибухнув пристрій, доставили у реанімаційне відділення. У нього поранення середнього ступеня важкості: множинні рани руки та ділянки живота.

Наразі над справою працюють правоохоронці, а небезпечний предмет направили на проведення експертизи. Тим часом рятувальники попереджають не лише дітей, але й дорослих про те, що підозрілих предметів незрозумілого походження торкатися ні в якому разі не можна. Але обов’язково потрібно повідомити службу «101» або поліцію, аби річ не нашкодила людям, що знаходяться поруч.

Анна Перец

 

Поділитись