Василь Безик із Сваляви став чемпіоном України серед юнаків до 15 років

Поділитись

З 7 по 12 жовтня 2019 року в селі Поляна Свалявського району проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. У цих змаганнях узяло участь 243  юнаків та дівчат із 24-ох областей України.

Василь Безик на п’єдесталі пошани зі своїм тренером та призерами змагань

Розпочали змагання дівчата. Тон закарпатським медалістам задала Світлана Товт, виступаючи у ваговій категорії до 49 кілограмів. Вона стала срібною призеркою з результатом у сумі двоборства 102 кілограми, виконала перший розряд. Зараз Світлана навчається у Харкові. Її тренер Василь Попович. Чемпіонкою у цій ваговій категорії стала луганчанка Єлизавета Пустоветова. Бронзовим призером —  хмельничанка Ілона Мусіюк.

Найкраще в цих змаганнях виступив  Василь Безик із Сваляви, який у ваговій категорії 81 кілограм підняв у ривку 105 кілограмів і поштовху 130 кілограмів. 138 кілограмів на цей раз не підкорилися Василю. У сумі двоборства він показав результат 235 кілограмів та став чемпіоном України. Його тренер головний суддя змагань Василь Попович.

Василь Дудкін з Ужгорода став бронзовим призером у ваговій категорії до 96 кілограмів. Він підняв у ривку 88 кілограмів і в поштовху 110 кілограмів. У сумі двоборства він показав результат 198 кілограмів. Срібним призером став Денис Сокол із Хмельницького, який набрав у сумі 204 кілограми. Чемпіоном у цій ваговій категорії став представник Херсона Микола Козак, піднявши у ривку 94 кілограми, у поштовху 120 кілограмів. Його сума двоборства 204 кілограми. Також призером став представник Великого Березного.

Змагання були організовані на хорошому рівні.  Сформовано склад збірної України, яка стане з нового року експериментальною групою, що згодом буде захищати честь України на міжнародних змаганнях. Її тренером визначено Артема Удачіна, неодноразового чемпіона України та призера міжнародних змагань.

Василь Деяк

Поділитись