Водії-хами і відсутність паркінгів. Що коїться на дорогах Хуста

Поділитись

У Хусті – серйозна проблема з паркуванням, катастрофічно не вистачає для цього місць, але ще більша проблема з культурою водіїв, які залишають машини так, що інші проїхати не можуть.

Стурбована читачка mediakhust.net надіслала нам фото дорожнього колапсу в місті.

Вчора на вулиці Духновича біля Універмагу бвільше 1,5 годин була аварійна ситуація. За її словами автомобілі не могли роз’їхатися, бо “якщо  у когось весілля, для такого кортеджу не писаний закон”.

“Машини стояли як на стоянці в 2 ряди і ще від вул.Словянська за зеброю, як бачите, машина стоїть біла в сторону Алми і поряд припаркувся Мерседес. Поруч іще БМВ  і за нею ще машина. Автомобілі не могли проїхати. Вони включили аварійки і пішли в місто”, – зазначено у повідомленні.

На жаль, такі випадки не є поодинокими і з дозволу мерії пішохідна частина Майдану Незалежності у час не відведений взагалі для заїзду в центр часто перетворюється на паркінг.

При цьому водії на зауваження реагують агресивно, видно, що відчувають безкарність, а охоронець біля шлагбауму кому щось не подобається, посилає до міської ради, мовляв, усе з їхнього дозволу.

Тож поки таке творитиметься в Хусті?

Поділитись