Хуст приймав у себе найкращих гонщиків Західного регіону

Поділитись

6 жовтня вже традиційно в Хусті пройшов V зональний етап Чемпіонату України Західного регіону з мотокросу та Кубок пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР Миколи Січа. У видовищних змаганнях взяло участь кілька десятків гонщиків із різних куточків країни.

Хуст приймав у себе найкращих гонщиків Західного регіону. Адже тут пройшов V зональний етап Чемпіонату України з мотокросу та Кубок пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР Миколи Січа. Насправді, це традиційно видовищні змагання, у яких взяли участь  десятків гонщиків, досвідчених мотокросменів із Закарпаття, Львівщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини тощо.

Власне, мотокрос – це нелегкий та певною мірою небезпечний вид «залізного» спорту, у якому можливості техніки поєднуються з можливостями людини, її витривалістю та сміливістю. Тому це вибір справжніх чоловіків, який потребує чимало зусиль та постійної роботи над собою.

Урочисте відкриття змагань, як зазвичай, супроводжувалося як вітаннями та словами подяки, так нагородженням усіх причетних до спортивного свята задля заохочення до нових перемог.

У результаті напруженої боротьби  визначили й переможців. На всіх учасників мотозмагань чекали нагороди: кубки, грамоти, медалі та призи.

Поділитись