Хустяни розпрощалися з чемпіонським титулом

Поділитись

6 жовтня відбувся 20-ий турнір чемпіонату області в першій лізі. ФК «Хуст» приймав команду ФСК «Говерла» (Ясіня). Юнаки хустян у ранзі чемпіонів виграли з рахунком 3:0. Доросла команда хустян забила швидкий гол у ворота суперників, але за 15 хвилин до завершення матчу ясінянці зуміли зрівняти рахунок — 1:1. Отож, хустяни розпрощалися з чемпіонським титулом…

ФК «Іза» на виїзді в с. Рокосово зуміла виграти з рахунком 2:1 від місцевої команди «Гірник». Голи забили Ярослав Вакаров на 83-ій хвилині та Юрій Дума на 87-ій хвилині. Юнаки рокосівчан виграли з рахунком 6:0. Лідер чемпіонату СК «Тячів» приймав команду ФК «Діброва» з Нижньої Апші й виграв із рахунком 5:0, закріпивши свої позиції. Юнаки тячівців також виграли з рахунком 8:1. ФК «Вишково» приймав команду ФК «Терново». Вишківчани виграли з рахунком 4:1. Юнаки вишківчан також виграли —1:0.