Зеленський планує розведення військ по всій лінії розмежування — Пристайко

Поділитись

Йдеться про близько 400 км лінії розмежування у Луганській і Донецькій областях. Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявляє, що президент України Володимир Зеленський планує розвести війська вздовж усієї лінії розмежування після розведення у трьох перших районах — у Станиці Луганській, Золотому і Петрівському.

Про це Пристайко сказав ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1». Глава МЗС розповів про поїздку президента Володимира Зеленського у Станицю Луганську, який пообіцяв відремонтувати міст у цьому пункті.

«Він планує після цього розведення у трьох точках розвести в усіх 400 км, щоб люди перестали гинути на всіх цих 400 км, і так крок за кроком. Я вважаю, що він не мав морального права… довше чекати», — заявив Пристайко. Як повідомляв УНІАН, у червні відбулось розведення підрозділів та озброєння Збройних сил України і бойовиків поблизу Станиці Луганської.

13 вересня Зеленський заявив, що наступним етапом припинення вогню на Донбасі буде розведення військ у Петрівському і Золотому. 1 жовтня Зеленський заявив, що на засіданні Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі у Мінську домовились про початок розведення військ у Петрівському та Золотому.

Поділитись