Велятинці найкращі в усьому: у неділю відбувся традиційний турнір з футболу й волейболу (ФОТО)

Поділитись

Теплий осінній день у Велятині зібрав найкращих спортсменів. Саму тут, у неділю, 15 вересня, відбувся  IX-й турнір з футболу та волейболу. Цього року на сільському стадіоні змагалися 9 команд: 5 чоловічих — з футболу та 4 жіночі — з волейболу.

«Безперечно, у Велятині живуть найкращі традиції. Спортивні – не виняток. Недільного дня ми вкотре згуртувалися в одну єдину дружню родину й з великим запалом грали й вболівали, пишаючись своїми командами. Спортсмени в нас найкращі. І я щиро вітаю всіх з нашим спільним святом, а також дякую всім за участь, підтримку й небайдужість», — наголосила у вітальному слові сільський голова Жанна Микитюк.
Щиро вітали велятинців також голова федерації футболу Хустського району Василь Ізай та директор спортивної школи «Карпати» Володимир Фінюк. Наголосили, що тут панувала прекрасна атмосфера, а гравці боролись за перемогу чесно та завзято.

У результаті тривалої гри визначились і переможці. Відтак, з волейболу І-е місце посіла команда «Мамулечки», які були призерами і минулого року, ІІ-е місце — «Освітяни», команда Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ-є місце — команда Велятинського ДНЗ.
Переможцями з футболу, а отже, і володарями перехідного кубку, вперше стала команда ТОВ «Теплі води», яка показала захоплюючу професійну гру. ІІ-е місце посіла команда «Легіонери», минулорічні переможці. ІІІ-є — команда «Жігов бовт», яка тримала першість аж до 2017 року.

«Дякуємо за участь всім та командам, які не вийшли в призери, але активно підтримують спорт в нашому селі. Це команди: «Амазонки», «Лісна» та «Прикордонники». Слова вдячності суддівській колегії змагань: Половка Ользі, Цифрі Василю, Дівинцю Івану, Феєру Михайлу, Кадарю Івану, голові оргкомітету, члену виконкому — Химинцю Сергію та всім, хто долучився до організації свята: працівникам сільської ради, закладам культури, освіти, охорони здоров’я Велятина. Завдячуємо за спонсорську участь нашим землякам: ТОВ «Теплі води» (Комішак В.), магазинам «Макро» (Силимонка В.), «АВС» (Клубей М.), «Веранда Люкс» (Мадай М.), а також «Бовт» (Драгуський О.), Кадарю І., Пука Ю. та народному депутату України Лунченку В.В.», — зазначила Жанна Микитюк.

Велятинці вкотре показали достойну гру й запевнили, що наступного року буде ще більше команд, а це значить, що спорт розвивається у правильному напрямку. Головне, аби це усвідомлювало підростаюче покоління й брали приклад, продовжуючи традиції.
Khust.Today

Поділитись