ФК «Хуст» наздоганяє лідера

Поділитись

7 вересня ФК «Хуст» на стадіоні смт. Вишково приймав команду ФК «Діброва» з Нижньої Апші. Господарі виграли з рахунком 6:0. У першому таймі хустяни забили 5 голів, а у другому — ще один. Юнаки хустян виграли з рахунком 11:2. На другий день ФК «Вишково» приймав команду СК «Тячів». Рахунок матчу 0:0. Тячівці здобули в цьому турі лише одно очко і втратили лідерство у чемпіонаті. Юнаки вишківчан виграли з рахунком 1:0.

ФК «Гірник» с. Рокосова приймав команду ФК «Вонігово». Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. У другому таймі гості перші відкрили рахунок. Після видалення гравця з команди Вонігова рокосівчани зрівняли рахунок матчу. Вонігівці показали майстерність і все-таки здобули перемогу з рахунком 2:1. Юнаки рокосівчан здобули перемогу з рахунком 2:1. ФК «Іза» приймав команду ФК «Терново». У цьому матчі відзначився Віктор Вучкан, який забив два голи. Ще два голи на рахунку ізян Станіслава Хоменка та Ярослава Вакарова. Загальний рахунок 4:0 на користь ФК «Іза». Юнаки зіграли з рахунком 0:0.