Не старіють душею та тілом ветерани фізичної культури та спорту

Поділитись

Кожну другу суботу вересня працівники фізичної культури та спорту відзначають  своє професійне свято. Хочеться на цей раз розповісти про ветеранів фізичної культури та спорту, які присвятили своє життя підростаючому поколінню. У Хустському районі та місті в асоціації ветеранів фізичної культури нараховується більше 45 чоловік…

П’ятьом із них — за 80. Зокрема, Івану Скибі виповнилося 89 років. Михайлу Балогу виповнюється 2 жовтня 87 років. Він був чемпіоном області з плавання. Вчителю-методисту Антону Лукачу 3 березня виповнилося 86 роки. Слід відзначити, що всі, кому за 80, користуються для пересування лише велосипедами. Василю Шотнику та Мирону Петенку, який  25 років керував Хустською ДЮСШ, —  81р . Близько 20-тьом ветеранам вже за 70 років. А Василь Шотник ще й активний мисливець та рибалка. Згідно зі статистикою, середня тривалість життя на Україні всього 63 роки. Це доводить, що дружба зі спортом та здоровий спосіб життя продовжують вік людини.

Ветерани продовжують працювати у загальноосвітніх школах та тренерами-викладачами ДЮСШ. Серед них Євгенія Попович, Ізраїл Шайтілаєв, Юрій Мовчан. Вихованці Євгенії Попович успішно виступають на першості області та на чемпіонаті України. Майстер спорту Михайло Кемінь у цьому році підготував майстра спорту міжнародного класу з пауерлфітингу. У школах міста та району продовжуються працювати Василь Лукач (Крайниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Омелян Марко (Вишківська ЗОШ №2), Антон Гайдур (Золотарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Михайло Гайович (Данилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), майстер спорту Йосип Метенко (ЗЛТК), Петро Кодря та Василь Тетеря (Драгівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Сергій Герасіменко (Хустська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), Степан Роман (директор Кічерельської ЗОШ І-ІІ ступенів), Юрій Хмара та Петро Прилипко (Копашнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Володимир Фінюк (директор ДЮСШ «Карпати»)

Асоціація ветеранів фізичної культури міста та району щиро вітає працівників фізичної культури, тренерів-викладачів, вчителів фізичної культури, любителів спорту з Днем фізичної культури та спорту, зичить міцного здоров’я, успіхів спортсменам на обласних та всеукраїнських змаганнях. 14 вересня о 10 год. 30 хв. на Вишківському стадіоні буде проведено районне спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту, а також змагання з футболу серед юнаків та дівчат, змагання з волейболу та легкої атлетики та нагородження кращих тренерів та спортсменів району.

Василь Деяк, суддя міжнародної категорії

Поділитись