У чемпіонаті області змінився лідер

Поділитись

31 серпня та 1 вересня пройшов 15-ий тур першості області з футболу. У суботу ФК «Іза» виїжджав у с. В. Копаня, де зустрівся з командою ФК «Копаня». Уже три матчі підряд ФК «Іза» виграє, причому двічі на виїзді. Рахунок матчу 2:0 на користь Ізи. Юнаки ізян програли з рахунком 1:8.

Хустяни виїжджали в с. Вонігово, де зустрічалися з командою ФК «Вонігово». До цього туру хустяни лідирували у чемпіонаті області. Вонігівці виграли цей матч від ФК «Хуст» із рахунком 1:0. Юнаки зіграли внічию 0:0. Після цього туру на перше місце вийшла команда тячівців. Хустяни на другому місці.

Рокосівчани виїжджали в місто Тячів, де зустрілися з командою СК «Тячів». Тячівці виграли  матч із рахунком 5:0. Юнаки з Тячева теж зіграли з рахунком 5:1 . ФК «Вишково» зустрічався 1 вересня у Великому Бичкові з командою ФК «Ялинка». Цей матч закінчився з рахунком 2:2. Юнаки з Великого Бичкова  виграли з рахунком 6:0.

Команда ФСК «Говерла» смт. Ясіня виїжджала  у с. Н. Апша, де зіграла з командою ФК «Діброва». Рахунок матчу 3:2 на користь команди ФК «Діброва». Зате юнаки ясінянців виграли з рахунком 5:0.

Василь Деяк

Поділитись