Таємниця молитви “Отче наш”, про яку вам ніхто ніколи не розповідав

Поділитись

Як відомо, основний текст написаний на галілейському діалекті арамейської мови, але оригінал проповіді Ісуса Христа не збергіся. Найдавніша версія – старогрецька, на діалекті койне.

 

Різні й обставини, за яких Ісус вимовляє текст молитви. Приміром, у Євангелії від Матвія “Отче наш” входить до складу Нагірної проповіді, тоді як у Луки Ісус дарує учням цю молитву у відповідь на пряме прохання “навчити молитися”.

Варіант Євангелія від Матвія отримав загальне поширення в християнському світі як головна християнська молитва, причому використання “Отче наш” в якості молитви сходить до найбільш ранніх християнських часів.

Сенс і таємниця цієї молитви полягає в тому, що вона є універсальним божим словом, яке можна використовувати як для благословення свого шляху, так і для захисту від зла, від хвороби і від будь-якого лиха.

Християни вірять, що читання молитви “Отче наш” в найстрашніші моменти життя може допомогти уникнути жахливої ​​долі. Головна таємниця цієї молитви складається в її силі. Бог рятував багатьох людей, які перебувають під загрозою, читають “Отче наш”.

Поділитись