Хуст приймав філателістів Закарпаття

Поділитись

11 серпня у м. Хусті проходила обласна звітно-виборча конференція філателістів та нумізматів. У ній взяли участь представники з міста Ужгорода, Мукачева, Іршави, Берегова, Хуста, Тячівського району.

Перед початком конференції було нагороджено учасників, які проводили активну роботу за звітно-виборчий період. Серед хустських філателістів було нагороджено Федора Буришина та Михайла Бізонича. Голова обласного товариства філателістів та нумізматів Геннадій Будкевич із Мукачева розповів про роботу товариства  за звітний період,  зокрема обласні філателістичні виставки. Серед них слід відзначити виставку «80 років Карпатській Україні». Також вибрано трьох делегатів для участі в національній звітно-виборчій конференції, яка буде проходити у місті Дніпро.

Після конференції філателісти та нумізмати могли придбати та обмінятися матеріалами, які представили на суд глядачів наші гості з інших міст. Філателісти на нумізмати висловлюють подяку голові Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» Оксані Головко за надане приміщення для проведення конференції.

Василь Деяк

Поділитись