Свято спорту в Чертежі

Поділитись

На спортивних майданчиках мікрорайону Чертеж шостий рік поспіль проведено спартакіаду серед жителів цього району. Ініціаторами стали  депутати Хустської міської ради Роман Збоян та Іван Росоха, які  вже шостий рік поспіль проводять спортивне свято для дорослих та дітей цього.

Переможці спартакіади з міні-футболу ФК «Чертеж»

На цей раз зібралися чотири команди, які розіграли кубок та медалі з міні-футболу. Чемпіонами стали  гравці ФК «Чертеж», які у першій грі з командою «Блискавка» звели у нічию 0:0, виграли 3:1 від команди «Ветерани» та виграли 2:1 від команди «Медведі». На другому місці команда ФК «Блискавка», а бронзовими призерами стали футболісти  команди «Ветерани». Переможцям та призерам вручено пам’ятний кубок та медалі. Найкращим гравцем турніру визнано Івана Романа. У фіналі від команди ФК «Чертеж» забили голи Юрій Галай та Богдан Маркович.

Чотири команди взяли участь у волейбольному турнірі. Переможцями турніру стали представники села Ізи. На другому місці команда з Городилова. Бронзовим призером стала команда «Садова».

Мить гри з волейболу

Серед дітей проведено  естафету та змагання з перетягування канату. Всіх учасників змагань почастували гарячим бограчем та смачним пловом, які приготували самі учасники турніру. У змаганнях було задіяно близько 350 учасників. Потрібно брати приклад депутатам різних рівнів, щоб проводити такі спортивно-оздоровчі заходи у своїх мікрорайонах та селах району.