У Хусті завелися нелюди, які нищать урни для сміття та ламають дерева

Поділитись

Не встигли в Хусті встановити нові сміттєві урни на вулицях Братів Бращайків, Івана Франка, Львівській, Гвардійській та інших, як це державне майно було понищене.

Так, днями було спалено чотири смітники та зламано сім саджанців сакури на вулиці Івана Франка. Відтак, замість того, щоб озеленювати інші куточки міста, комунальникам доводиться у старі ями висаджувати нові дерева.

– Проблема вандалізму в Хусті існує давно, — зізнається у коментарі «Нарцисовій долині» начальник управління житлово-комунального господарства Хустської міськради Орест Бойко. – Акти вандалізму повторюється з року в рік. І щоразу після таких випадків ми намагаємося висадити замість пошкоджених дерев нові саджанці. Більше того, хулігани не лише руйнують все довкола, але і крадуть. Це стосується металевих урн, які також під «прицілом» хуліганів. Ми звернулися не лише до правоохоронних органів, але і до власників магазинів, на яких є камери відеоспостереження, надати нам відеозаписи, де буде видно осіб, які ламають дерева та нищать смітники.

За словами пана Бойка, саме завдяки відео з камер відеоспостереження, що знаходились на прилеглих будівлях, навесні вдалося зловити двох осіб, які зламали 15 сакур.

Хустяни теж не залишаються осторонь цих подій. У соцмережах вони обурюються черговим актом вандалізму стосовно висаджених дерев та оголошують справжнє полювання, аби знайти і покарати нелюдів.

P.S. Коли номер готувався до друку кореспонденту «Нарцисової Долини» стало відомо, що поліція розкрила злочин та встановила вандалів, які ламали сакури по вулиці Івана Франка. Ними виявилися двоє осіб ромської національності.

Анна Перец

 

Поділитись