ФК «Хуст» розпочав друге коло з програшу

Поділитись

На стадіоні смт. Вишкова 6 липня проходив футбольний матч другого кола чемпіонату області між командами ФК «Хуст» та ФК «Вишково». Хустянин Микола Росоха на третій хвилині забиває гол у ворота вишківчан. Вишківчанин Василь Мацунич на 18-ій хвилині зрівняв рахунок. Вишківчанин Йосип Мункачі на 39-ій хвилині виводить свою команду вперед. На 74-ій хвилині гравець команди Вишкова Крістіан Антал забив гол у ворота хустян. Це перший програш хустян у цьому чемпіонаті області. Вітаємо вишківчан із перемогою. Юнаки ФК «Хуст» здобули перемогу з рахунком 3:2 і продовжують лідирувати в чемпіонаті області.

Команда ФК «Іза» виїжджала у Тячів, де зустрілася з місцевою командою СК «Тячів». Ізяни програли з рахунком 0:3, а юнаки ізян із рахунком 0:6. ФК «Гірник» с. Рокосова в цьому турі був вихідним. До 18 серпня всі футболісти пішли на канікули.