Триває чемпіонат району з міні-футболу

Поділитись

7 липня на футбольному полі Хустської ДЮСШ відбулася матчева зустріч між командами ФК «Чертеж» та командою ФК «Бороняво». Гравець команди «Чертеж» на 10-ій хвилині забив гол у ворота суперника й відкрив рахунок матчу. Боронявці в кінці першого тайму зрівняли рахунок. З рахунком 1:1 гравці пішли на перерву. Команда Боронява на цей раз була на висоті  й зуміла забити ще два голи у ворота суперника. Гравці команди «Чертеж» не змогли більше забити жодного голу. З рахунком 3:1 матч закінчився на користь боронявців.

Мить гри між командами ФК «Чертеж» та ФК «Бороняво»

У селі Нижнє Селище проходили футбольні матчі між командами «Патріот» Нижнє Селище та командою с. Нанково. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь команди «Патріот». Футбольний матч між командою «Патріот» та ще однією командою з Нижнього Селища закінчився з рахунком 5:1 на користь команди «Патріот».

Матч у селі Велятині  не відбувся у зв’язку з неявкою команди з села Копашнева.