На дорогах Хустщини розпочали масштабний ямковий ремонт (ВІДЕО)

Поділитись

Масштабний ямковий ремонт розпочали на дорогах Хустщини. 

Підрядники вже полатали ями у напрямку від Сокирниці через Крайниково, дійшли аж до Золотарева. Саме тут зараз сучасна важка техніка за новою технологією і працює.

Підрядники кажуть, якість гарантують і дають мінімум 3 роки гарантії. Відновлення автошляхів – ініціатива Валерія Лунченка – порадувала водіїв та місцевих жителів.

Повільно, але впевнено! Від ями до ями – а їх тут на дорозі за кожні пів метра – рухається важка техніка у селі Золотарево, що на Хустщині. Тут дорожники латають ями, озброївшись новою технологією та використовуючи австрійську установку.

Найбільше радіють водії, адже, долаючи такі горе-дороги, постійно ремонтують автівки. Не менше задоволені відновленням дороги і місцеві жителі, адже сюди навіть рейсовий автобус, відмовлявся їхати.

Ями полатали на дорозі Сокриниця – Крайниково – Данилово, дійшли підрядники вже аж до Золотарева. Саме тут зараз сучасна важка техніка за новою технологією і працює.

На сьогоднішній момент роботи із ямкового ремону тривають. Роботи у ряді населених пунктів завершені, зокрема це Сокирниця, Крайниково, Данилово, Золотарево. До 26 червня планують провести відповідні роботи у с. Драгово, до 01 липня завершити села Забрідь та Вільшани. Після цього продовжаться ремонтні роботи по напрямках сіл Кошелево, Іза, Липча, Копашнево. Масштабний ямковий ремонт проводиться за сприяння Валерія Лунченка.

 

Поділитись