Музики з Хуста виграли Гран-прі «Пісенного драйву-2019» (ФОТО)

Поділитись

Упродовж трьох днів – 20-23 червня – у м. Очаків Миколаївської області тривав Всеукраїнський фестиваль-конкурс пісенної творчості “Пісенний драйв”.

Близько ста конкурсантів із 15 областей України змагалися в співочій та інструментальній майстерності в номінаціях: солісти-вокалісти; ансамблі (вокальні, фольклорні, етнографічні); гурти народних музик та акомпаніатори; композитори та поети-пісняри.

Не вперше презентували свою творчість на відомому фесті й наші талановиті земляки – учасники народного фольклорного гурту «Хустяни» Хустської міської ради (керівник О. Анишинець), інформує «КО«.

У 2017 році вони впевнено завоювали титул улюбленців публіки й вибороли Гран-прі у номінації «Вокальні ансамблі та гурти». Цьогоріч виступ хустян став ще драйвовішим і яскравішим, і це не дивно, адже винятковість цього колективу у віртуозності кожного музиканта. У їхньому арсеналі – 9 інструментів – від дримби до цимбал.

Високу оцінку авторитетного журі та гучні оплески глядачів фольк-гурт завоював, виконавши запальні «Ой, Марічко, чічері» (в новій обробці) та закарпатські танцювальні мелодії.

Поділитись