Хустська РДА розвіяла міфи щодо незаконого використання бюджетних коштів (ВІДЕО)

Поділитись

Хустська РДА розвіяла міфи щодо незаконого використання бюджетних коштів
Вчора окремими закарпатськими інтернет-ЗМІ, із посиланням на інформацію, опрелюднену у мережі Фейсбук був поширений матеріал про, начебто, розкрадання бюджетних коштів у особливо великих розмірах в ході ремонту доріг на Хустщині. Зокрема, мова йшла про капітальний ремонт дороги Бороняво – Сокирниця.

У матеріалі йдеться про капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С071317 (Мукачево-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів) Бороняво –Сокирниця км 0+000-5+600 у яку «зарито» багато мільйонів гривень, а також про те, що на ділянці дороги роботи ніхто не проводив, а кошти в мільйони гривень були безпідставно проплачені підрядній організації.

Доводимо до відома громадськості, що така інформація повністю не відповідає дійсності, є надуманою та голослівною.

Так, інформуємо, що у 2018 році за замовленням Хустської РДА дійсно проводився капітальний ремонт дорожнього покриття на ділянці дороги Бороняво-Сокирниця.

Вартість виконання робіт всієї ділянки дороги складає близька 21 мільйона гривень і, відповідно, договір був укладений на всю суму, як це передбачено чинним законодавством України. Однак, роботи проведені лише на наявні в бюджеті фінансові асигнування в кілька мільйонів гривень, які і були проплачені підряднику.

Роботи виконані у повному обсязі, що стверджується відеофіксацією, яку ми публікуємо як додаток до даного посту та в чому може переконатися кожен мешканець нашого краю, проїхавшись по даній ділянці дороги.

Тож, просимо ЗМІ, які опублікували недостовірну інформацію спростувати таку із посиланням на наше офіційне повідомлення.

Також звертаємося до об’єктивних та незалежних ЗМІ із проханням поширити опрелюднену нами інформацію про спростування.

Окремо звертаємося до громадськості із проханням критично ставитися до таких інформаційних вкидів, перевіряти їх, оскільки таких, на наш погляд, попереду ще багато у контексті проведення виборів до Верховної Ради України.

Учасників політичного процесу просимо не використовувати брудні та нечесні методи політичної боротьби, оскільки такі соромлять та принижують тільки вас самих в очах громадськості Хустщини.

Поділитись