До Дня медика відзначили грамотами та подарунками кращих працівників медичної галузі Хустщини

Поділитись

У третю неділю червня Україна відзначає День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

Тож, напередодні свята – 13 червня, в сесійній залі Хустської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, у яких взяли участь — Народний депутат України Валерій Лунченко та представники влади району та міста.

Професія медика – одна із найскладніших. Не тільки через те, що вчаться їй довго і часто нелегко. Вона вимагає високої компетентності, відданості, терпіння та милосердя. В цій професії залишаються тільки ті, хто готовий, не жаліючи ні сил, ні часу, боротися за життя і здоров’я людей. Віддане служіння своїй справі допомогло багатьом людям набути впевненості у завтрашньому дні та знову відчути радість життя.

Під час урочистості представники влади виступили з вітальними словами, також не обійшлося й без подарунків.

Народний депутат України Валерій Лунченко першим мав змогу відзначити кращих з кращих. Отож, медики: і лікарі, і медсестри, і викладачі були нагороджені по-різному цінними призами — сертифікати на потреби центру первинної медико-санітарної допомоги та лікарні, подяки, грамотт.
Найприємнішим сюрпризом свята були ключі від двох нових автомобілів на потреби в медичній галузі. Щасливчиками стали завідувач амбулаторії с.Березово та с.Н.Бистрий, де крім цього незабаром розпочнеться будівництво нових і сучасних амбулаторій, кошти на будівництво яких вже виділені.

Голова Хустської РДА Назарій Павлій у своєму виступі зазначив: «Незважаючи на нелегкий час, постійні реформи та ту ситуацію, яка склалася у державі, тільки завдяки вашій самовідданій і наполегливій праці медична галузь Хустщини розвивається й росте.

Тож, приєднуючись до всіх привітань з нагоди свята, хочеться ще раз висловити всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя. Своєю працею повсякчас ви демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Своєю добротою, знаннями та досвідом повертаєте тисячі людей до повноцінного життя. Щиро вдячний за невтомну роботу та бажаю більше добрих слів подяки від пацієнтів, менше негараздів і труднощів у роботі, миру, достатку і благополуччя у ваших сім‘ях».

Поділитись