Очільник поліції Хустщини Володимир Щадей обговорив з керівництвом міста Хуст актуальну проблематику

Поділитись

У Хустській міській раді відбулася робоча зустріч начальника Хустського відділу поліції Володимира Щадея з міським головою Хуста Володимиром Кащуком, його заступниками, представниками депутатського корпусу та керівниками відділів міської ради.


У ході зустрічі з міським головою Хуста начальник Хустського відділу поліції Володимир Щадей розповів про оперативну ситуацію в місті. Також на зустрічі обговорили можливості посилення взаємодії поліції з громадськістю та органами місцевого самоврядування.
Керівник поліції розповів про роботу Хустського відділу поліції та зазначив, що зусилля правоохоронців, як і належить, спрямовані на боротьбу зі злочинністю, попередження та профілактику правопорушень, забезпечення публічної безпеки та порядку на території міста. Посилено працюють поліцейські і над налагодженням комунікації з громадою, що є важливим критерієм оцінки роботи поліції.
Завдяки чітким та злагодженим діям правоохоронців, належній взаємодії з місцевими органами влади та громадськістю не допущено порушень публічної безпеки та порядку під час проведення в Хусті масових заходів.
У зв’язку з трагічною подією в Переяславі-Хмельницькому на Київщині на особливий контроль взято всі заяви та скарги громадян щодо неналежної поведінки поліцейських. На контроль взято не тільки несення служби особовим складом, а й поведінку поза службою. За негідну поведінку, правопорушення у побуті співробітники також будуть нести відповідальність.


Учасники зустрічі висловили переконання, що тільки спільні дії та відповідальність поліції, влади, органів правозахисту та самих громадян зробить життя суспільства безпечним і комфортним.
Хустський відділ поліції ГУНП в Закарпатській області

Поділитись