У Хусті відзначили почесних громадян

Поділитись

У стінах Хустської міської ради зібралися ті, хто зробив вагомий внесок у розвиток Хуста. Серед містян були присутні медики, судді, освітяни, духовенство, громадські діячі тощо. Вшанували хвилиною мовчання тих, яких уже немає серед живих.

– Ви ті люди, які ввійшли в історію, адже кожен із вас доклав чимало зусиль у розвиток Хуста. І зараз не стоїте осторонь та готові робити внесок у процвітання рідного краю, — зазначив міський голова Володимир Кащук.

«Завжди намагаюся знаходити час, щоб послухати мудрих людей. Сьогодні пощастило побувати на зібрані почесних громадян Хуста.

Приємно, що багатьох присутніх я пам’ятаю ще зі свого дитинства. Ці люди багато зробили для нашого міста й зараз вболівають за його долю.

Разом згадували, як ще кілька років тому Хуст входив до 10 найгірших міст України, інвестори обходили нас стороною.

Нині ж місто розвивається і відкриває нові можливості для містян. Збудовані парки та сквери, капітально відремонтовані дороги та пішохідні зони, маємо в місті власний драматичний театр.

Зацікавилися нашим містом й інвестори – нещодавно відкрився будівельний гіпермаркет, у районі будується потужний завод з іноземними інвестиціями на 700 робочих місць.

Тепер важливо не зупинятися, не збавляти темпів. Поширити зміни на інші міста та села нашого Закарпаття. Це наш спільний край, а ми всі — одна родина! – прокоментував зустріч нардеп із Хуста Валерій Лунченко.

Присутні обговорили амбітні плани розвитку Хуста та Хустщини, його перспективи. Зокрема почесні громадяни зазначили, що ще кілька років тому місто входило в 10-ку найгірших міст України. Нині ж воно одне з 7-ми Чудес України. І це – досягнення. Попереду ще кілька проектів, які завдяки плідній співпраці та потужній команді, втілять у життя найближчим часом.

Відтак за вагомі досягнення в науці, освіті, літературі, охороні здоров’я, духовності й культурі отримали книги «80 років Карпатської України» всі почесні громадяни Хуста або ж їх родичі. Варто зазначити, що «почесні» мають пільгове забезпечення за рахунок міського бюджету. До, слова всього почесних громадян у Хусті майже 40 чоловік, більше половини з яких нема серед живих.

Анна Перец

Поділитись