«Працюємо на результат!» – ігровий майданчик Горінчівського ДНЗ поповнився новим обладнанням

Поділитись

Сьогодні для дошкільнят та вихователів Горінчівського ДНЗ – справжнє свято. Майданчик, що вже давно не поповнювався новим обладнанням, «засяяв веселковими барвами».
  Оновлене ігрове обладнання для майданчика допоміг придбати мешканець Горінчова, депутат Хустської районної ради, єдиноцентрист Михайло Біляк, за клопотанням якого з районного бюджету було виділено 80 тис. грн. «Дякую депутатському корпусу Хустської районної ради, що мене підтримали. Я радію, що можу принести користь для села. І приємно, коли від роботи є результат. Бо ж що приносить більше щастя, ніж посмішка на обличчях наших дітей?!», — відзначає Михайло Михайлович.
  За словами завідувачки Горінчівського ДНЗ Оксани Біляк, — оновлений ігровий майданчик для садочка був просто необхідним. Отож, радіють сьогодні і батьки вихованців, і всі працівники дошкільного навчального закладу.
  Для діток Горінчівського ДНЗ ці дні стануть особливими. Відтепер вони ще більше полюблятимуть ходити у садочок і з нетерпінням чекатимуть моменту виходу на ігровий майданчик, де гратимуть у нові, цікаві ігри та отримуватимуть незабутні враження.
Khust Today

Поділитись