Багаторічний спір про приміщення Ізянської сільської ради вирішено

Поділитись

Про це у соціальній ммережі Фейсбук повідомив сільський голова с. Іза Василь Томищ.

15 травня відбулося засідання Закарпатського окружного адміністративного суду під головуванням судді Луцович М.М., за участі прокурора Закарпатської обласної прокуратури М. Романа, сільського голови В. Томища, юриста сільської ради М. Аннишинця, директора АВП «Ділоліс» В.М. Кеміня, представника-адвоката АВП «Ділоліс» О. Дубровської, державного реєстратора Хустської РДА В.В. Фізера з приводу вирішення багаторічного спору щодо приміщень Ізянської сільської ради. Даним судовим рішенням спір вирішено і нарешті громада села матиме приміщення, в яких працюватимуть працівники сільської ради, збиратимуться сільські депутати та активісти села.

В термін до 01.08.2019 року АВП «Ділоліс» зобов’язався БЕЗКОШТОВНО передати в комунальну власність Ізянської сільської ради весь другий поверх будівлі, а це — 239 кв.м., а сільська рада зобов’язалась прийняти даний об’єкт у комунальну власність територіальної громади.

Слід нагадати, що АВП «Ділоліс» набув право власності на адмінбудинок згідно мирової угоди укладеної між ним та СТОВ «Колос», затвердженої Господарським судом Закарпатської області ухвалою від 04.11.2003 року по справі № 1/319 (6/136). Дане судове рішення неодноразово оскаржувалося, однак не було ні відмінено, ні змінено і в кінцевому результаті набрало законної сили.

За письмовою згодою СТОВ «Колос» Ізянській громаді в особі Ізянської сільської ради залишилося 4/25 приміщень адмінбудинку, тобто 107,6 кв.м. Однак, через відсутність укладення тоді договору між сільською радою та СТОВ «Колос» про порядок користування цими приміщеннями, в т.ч. акту прийому – передачі в комунальну власність цих приміщень, Ізянській громаді фактично залишилося лише 67 кв.м., на які жодних правовстановлюючих документів у громади не було.

Після засідання окружного суду 15 травня поточного року громада отримає не 67,0 кв.м. (площа адмінбудинку, яку фактично займає на сьогодні сільська рада), не 107,6 кв.м. (площа адмінбудинку, яка мала відійти громаді згідно письмової згоди СТОВ «Колос» після укладення мирової угоди між ним та АВП «Ділоліс»), а 239 кв.м., що є на порядок більше.

Про вище наведене, повідомляю наступне:

«Ізянська сільська рада була єдиною в Хустському районі, а можливо і в Закарпатській області яка не мала власного приміщення для розміщення в них працівників. Не хочу коментувати ситуацію чому так сталося, жителі села Іза знають про все це пречудово. За весь період мого перебування на посаді сільського голови я особисто неодноразово брав участь в судових засіданнях щодо приміщень адмінбудинку. Після кожного судового засідання я отримував більше заряду та запалу, що нам вдасться вирішити даний спір на користь громади села. Щоденні труди дали свої результати. Судові тяжби нарешті завершено. Наша ціль і мета — створити потужну, забезпечену об’єднану територіальну громаду з центром в с. Іза, після 15 травня стала на крок ближче. Громада таки матиме власні приміщення, де можна розмістити служби необхідні після створення об’єднаної територіальної громади. Вважаю, що ми, Ізяни, заслуговуємо на це».

Джерело http://dzerkalo-zakarpattya.com

Поділитись