Закарпатці не зможуть розмитнити свої «євробляхи» після 24 травня

Поділитись

Для розмитнення власникам «євроблях» потрібно буде вивезти авто закордон, сплативши штраф при виїзді з України.

Як повідомили Mukachevo.net в ДФС Закарпаття, краяни не зможуть розмитнити після 24 травня, автівки на «єврономерах», які перебувають на митній території України на правах транзиту за прийнятими у листопаді митними законами.
Для розмитнення «євроблях» закарпатцям потрібно буде вивезти свої автівки закордон, сплативши штраф при виїзді. Опісля треба повернутися в Україну та на кордоні розмитнити авто як не транзитне, за новими ставками.
Також автівку можна розібрати на металобрухт, але закордоном. Адже ввезені «євробляхи» зареєстровані на кордоні й на власника автівки нараховуватимуть штрафи, якщо автівки й не буде.
Тому в ДФС радять вивезти «євробляхи» за межі країни, або розмитнити до 24 травня.
Зазначимо, що «євробляхи» вважаються ті автомобілі, які їздили по території Закарпаття з порушенням терміну перебуваннія і при перетинанні кордону платять 8500 штрафу

Тож закарпатці за розмитнення своїх «євроблях» вже сплатили до держбюджету майже мільярд гривень.

Зазначимо, що 24 травня завершиться пільговий період для митного оформлення автомобілів на «єврономерах», після якого власників автомобілів на іноземній реєстрації почнуть штрафувати.

Тим хто не встигне розмитнити автівку до 24 травня у Міністерстві фінансів пропонують розібрати на запчастини, або вивезти закордон.

Наша редакція раніше публікувала загальну формулу розрахунку акцизу: базова ставка (акцизний податок) множиться на коефіцієнт двигуна (потужність двигуна ділиться на 1000) та вік машини (береться до уваги повний календарний рік).
Mukachevo.net

Поділитись