У Зеленського розписали перші кроки у випадку перемоги

Поділитись

Команда шоумена Володимира Зеленського має план дій у випадку перемоги кандидата у другому турі виборів. Його описав член команди Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк на Free market road show, передає «Інтерфакс-Україна«.

Одне з головних завдань — ухвалити новий Виборчий кодекс до проведення парламентських виборів восени 2019 року. Команда Зеленського наполягатиме на цьому.

Також до парламентських виборів хочуть трансформувати судову систему. Наступного тижня команда Зеленського пообіцяла представити план цієї реформи. Її планують розпочати з Верховного суду та Апеляційного суду.

У випадку обрання президентом Зеленський буде добиватися перезапуску антикорупційної інфраструктури в Україні. Зараз вона не працює через політичну залежність, пояснив Данилюк. Він спрогнозував, що за президента Зеленського «перші посадки» відбудуться «вже незабаром після виборів».

Четвертим серед головних завдань Данилюк назвав революцію в силових структурах. Зокрема, кардинальне перетворення чекає Генпрокуратуру, СБУ, Державну фіскальну службу. Також команда Зеленського запропонує змінити закон про держслужбу.

Важливим у кандидата вважають створення служби фінансових розслідувань, яка замінить податкову міліцію та аналогічні підрозділи силових структур, які чинять тиск на бізнес.

Серед першочергових планів команди Зеленського його радник назвав прийняття нового Податкового кодексу і Кодексу про працю. У цих питаннях команда Зеленського «виходить на фінішну пряму», зазначив Данилюк.

Поділитись