Стало відомо, яка погода очікує українців на Великдень

Поділитись

В квітні очікується перше істотне весняне підвищення температури в Україні. На травневі ж свята прийде справжня спека. Про це повідомляє народний синоптик Юрій Горбань.

Останні дні березня порадують замерзлих українців теплом до +14 градусів і сонячною погодою без опадів, передає Політека.

«Перший тиждень квітня також буде трохи прохолодною, вночі очікується 3…5 градусів тепла, а вдень до +12. І тільки після 8 квітня йде різке підвищення температури до +17… +19 вдень, а на півдні до +21 градуса. Така температура буде триматися до середини квітня, і тільки перед вербною неділею, 14 квітня, і до Великодня, 28 квітня, знову прийде похолодання і сильні вітри», — говорить народний синоптик.

Українців очікують 5 вихідних днів з 27 квітня по 1 травня. Це пов’язано зі святкуванням Великодня і Дня праці. У ці дні можливі короткострокові опади, але буде триматися тепла погода.

«На другу половину дня, 28 квітня, очікуються опади, але короткострокові і не по всій території України. Також опади прогнозуються на 2 травня, а в іншому погода буде доброю — близько 20 градусів тепла», — прогнозує Горбань. Літня спека ж накриє Україну після травневих свят.

«Після 3 числа Травень йде на спеку, весь місяць буде спекотним і без опадів, температура сягатиме до +30 градусів, особливо в середині місяця», — повідомив Горбань.

Зазначимо, погода в Україні 29 березня порадує українців сонцем, відсутністю опадів і комфортними «плюсами» на термометрах. Як повідомляють синоптики, антициклон Irmelin, від якого буде залежати погода в Україні 29 березня, виштовхне з території нашої країни хмарність та дощі.

Це означає, що цієї п’ятниці українці зможуть насолоджуватися сонячною погодою без опадів. Єдине, що може трохи зіпсувати настрій сьогодні — нічні заморозки, які вперто не хочуть залишати територію України.

Поділитись