На Хустщині «пропісочили» підприємців, котрі мають борги по сплаті єдиного соціального внеску

Поділитись

Надходження коштів від сплати ЄСВ постійно перебуває на особливому контролі Хустського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Присутні розглянули питання погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та намітили шляхи їх погашення, повідомляє Головне управління ПФУ в Закарпатській області.

Як наголосила Алла Рішко, надходження коштів від сплати ЄСВ   постійно знаходиться на особливому контролі Хустського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Фахівці управління систематично проводять роз’яснення з цих питань.

– Пенсійний фонд України запровадив електронну послугу – кабінет страхувальника (роботодавця), зайшовши на який застрахована особа чи роботодавець може дистанційно переглянути інформацію про сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ), заборгованість підприємства перед Фондом, правильність подання звітів та кількість застрахованих осіб, яким з вини роботодавця не зарахували певний період до страхового стажу, тощо. Адже своєчасна сплата ЄСВ – це запорука отримання страхових виплат у майбутньому та право на оформлення житлової субсидії вже сьогодні, – зазначила Алла Рішко.

Поділитись