Чи готові м’ясопереробні підприємства Хустщини до введення системи НАССР

Поділитись

НАССР є науково-обґрунтованою системою, що дозволяє створити на підприємстві умови для виробництва безпечної продукції.

Як відомо, ще у вересні 2016 року набув чинності розділ VII Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  – Загальні гігієнічні вимоги щодо поводження з харчовими продуктами. Відповідно до цього законодавчого документа, всі оператори ринку харчових продуктів повинні мати програми-передумови системи НАССР (гігієнічні вимоги).

Про те, який стан готовності м’ясопереробних підприємств Хустщини до введення системи НАССР, йшлося на недавній виробничій нараді, котру провів з керівниками таких суб’єктів господарювання начальник Хустського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Іван Пекар. У заході також взяв участь сільський голова Рокосова Павло Джуга.

Як зауважив Іван Пекар, НАССР є науково-обґрунтованою системою, що дозволяє створити на підприємстві умови для виробництва безпечної продукції. Її принципи, що базуються на визначенні (ідентифікації) і контролі небезпечних чинників, вже довели свою ефективність і прийняті міжнародними організаціями, повідомили в управлінні Держпродспоживслужби Закарпатської області.

Поділитись