Хустські борці – срібні призери серед юніорів Закарпаття

Поділитись

3 березня на килимі Виноградівської ДЮСШ проходив чемпіонат Закарпатської області з вільної боротьби серед юніорів  1999-2001 років народження. Успішно на цих змаганнях виступили вихованки тренера Хустської ДЮСШ Василя Цугорки, які стали срібними призерами в командній першості.

Василь Цугорка зі своїми вихованцями

На першому місці борці Виноградова. Бронзовими призерами стали борці Тячівського району. Золоті медалі вибороли хустяни Володимир Молнар (вагова категорія 65 кілограмів) та Артур Букович (вагова категорія 92 кілограми). Чотири борці, представники Хустщини, стали срібними призерами. Це Анастасія Січ (вагова категорія 50 кілограмів), Валерія Козьма (вагова категорія 59 кілограмів), Сергій Митрович (вагова категорія 57 кілограмів) та Іван Король (вагова категорія 74 кілограми). Троє  вихованців Хустської ДЮСШ стали бронзовими призерами. Це Юлія Вакарова (вагова категорія  53 кілограми), Діана Дубовецька (вагова категорія 57 кілограмів) та Павло Зейкан (вагова категорія 56 кілограмів). Володимир Стерлянніков (вагова категорія 70 кілограмів) на четвертому місці.