У Хусті пройшли турніри з шахів і шашок-64, присвячені 80-ій річниці проголошення Карпатської України

Поділитись

9-10 березня 2019 року у фойє Хустської РДА пройшли турніри з шахів і шашок-64 до 80-річчя проголошення незалежності Карпатської України. У турнірі з шахів узяли участь кращі спортсмени міста і минулорічний чемпіон Хустського району з шахів Іван Шоваг із Бороняви.

Турнір проведено за коловою системою. Уперта боротьба тривала за призові місця між Михайлом Банясом та Іваном Шовагом. Вигравши у Михайла Баняса, перше місце виборов Іван Шоваг. Друге місце відповідно у Михайла Баняса. На третьому місці автор цих рядків.

У змаганнях із шашок, які теж було проведено за коловою системою, основна боротьба велась між трьома учасниками: Василем Феєром, Михайлом Банясом та Петром Дасіком. У такому ж порядку вони й посіли призові місця. На першому місці Василь Феєр, на другому – Михайло Баняс і на третьому – Петро Дасік. Переможці турнірів із шахів і шашок нагороджені грамотами управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради (начальник Володимир Власюк).