На Закарпатті Гундяївські руки не втримали ще дві парафії УПЦ

Поділитись

На Закарпатті Гундяївські руки не втримали ще дві парафії УПЦ!!!
Сьогодні 10 лютого 2019 року владою даною йому патріархом Кирилом, митрополит Хустський і Виноградівський Марк (Петровцій) «профукав» ще дві релігійні громади Хустської єпархії УПЦ.

Нашому виданню стало відомо, шо у Рахівському районі сьогодні з під патронату Хустської єпархії УПЦ до новоствореної Православної Церкви України (ПЦУ), а саме до Закарпатської єпархії ПЦУ єпископом якої є Варсонофій (Руднік) перейшла релігійна Свято-Покровська громада та її настоятель протоієрей Михайло (Ягнюк), що в смт. Великий Бичків. Під час проведення зборів релігійної громади віряни у кількості 120-за та 7-проти, проголосували за приєднання до Закарпатської єпархії ПЦУ.

Цього ж дня на протилежному боці Рахівського району смт. Ясіня відбулися збори релігійної громади де за результатами проведення 321-за та 15-проти, Свято-Ільїнська громада вийшла зі складу Хустської єпархії УПЦ та приєдналася до Православної Церкви України.

Рахівщина показала справжній патріотизм та свідоме волевиявлення, яке стане прикладом і для інших районів Закарпатської області та України в цілому, не виключено, що в найближчі тижні до Православної Церкви України приєднаються і релігійні громади Косівської Поляни, Кобилецької Поляни, Верхнього Водяного та Ділового. Нажаль справжня Гундяївщина засіла в самому місті Рахів, яка через священника проводить активну стримуючу роботу щодо переходу Свято-Духівської релігійної громади нав’язуючи що він буде гріхопадінням прихожан.

На завершення варто поспівчувати митрополитові Хустському і Виноградівському Марку, бо напевно тепер він свій новий будинок у Приборжаському не добудує, бо ще дві громади не платитимуть данину на розкішне «богобоязненное и смеренное житие» владики. Люди говорять, що РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УПЦ СВЯТО-ПОКРОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ у с. ПРИБОРЖАВСЬКЕ, до речі, яка перебуває в підпорядкуванні митрополита Мукачівської єпархії Феодора, так само роздумовує про перехід під юрисдикцію ПЦУ. Можливо, це буде на руку самому Феодору, якому тепер не потрібно буде виконувати наказ Онуфрія будувати для владики Марка його нові хороми, адже всім відомий кількарічної давнини  наказ предстоятеля УПЦ МП про обов‘язок, який покладений на Феодора по будівництву нового будинку для Марка.

Користуючись нагодою нагадуємо, що живемо в Україні та є українцями, є православними християнами та патріотами держави та не розуміємо, як Ви громадянин Російської Федерації країни агресора керуєте Хустською єпархією та розповідаєте українцям «про любов до ближнього»?!

Поділитись