За сприяння команди Лунченка та Білецького в 2018 році на розвиток Закарпаття було виділено понад 500 млн гривень

Поділитись

За сприяння команди народного депутата Верховної ради України Валерія Лунченка та депутата обласної ради Мирослава Білецького в 2018 році на соціально-економічний розвиток Закарпатської області було виділено понад 500 мільйонів гривень.

Кошти з державного та обласного бюджету виділялися на розвиток місцевої інфраструктури, освіту, ремонти доріг державного та місцевого значення, сприяння розвитку культури та спорту тощо.

Наймасштабнішими реалізованими проектами являються ремонти доріг сполученням Вилок – Велика Копаня та Львів-Самбір-Ужгород. До виділення коштів на ці роботи долучилися й народні депутати Роберт Горват та Василь Петьовка.

В 2018 році жителів Хуста порадували початком масштабного капремонту головної артерії міста. На капремонт вулиці Львівської народний депутат домігся виділення понад 50-ти мільйонів гривень з державного бюджету України.

Ряд соціальних проектів із заміни вікон та дверей, ремонту внутрішніх приміщень та фасадів, будівництва спортмайданчиків в школах та садочках Хустського району вдалося здійснити за сприяння обласного обранця Мирослава Білецького.

Безліч ремонтів було проведено за схемою співфінансування з обласного чи державного бюджетів та місцевої, або сільської ради де проводилися роботи: Хуст – Крива, Кошелево – Залом, Бороняво – Сокриниця, Липча – Крайня, вулиці Центральна та Гагаріна в с. Рокосово тощо.

Наразі серед жителей Закарпаття спостерігається значне невдоволення деякими відрізками доріг державного значення. В 2019 році народний депутат Валерій Лунченко анонсував капітальний ремонт дороги Мукачево – Рогатин – це головна транспортна артерія Закарпаття після траси “Київ-Чоп”, яка через багаторічну бездіяльність окремих політиків та чиновників залишалася без відповідного нагляду.

Продовжаться ремонти й в інших населених пунктах Хустського району та області. Тенденція на відновлення та модернізацію – перемога кожного платника податків та патріота свого краю.

Поділитись